Şirket Profili

LotusIQ Teknoloji A.Ş.
 
 
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK çözümlerini aynı çatı altında toplayan Ankara merkezli bir mühendislik firmasıdır. Akıllı Ev, Multimedya Kontrol, Zayıf Akım ve Fabrika Otomasyon ürün gruplarında aktif saha satışı, keşif, projelendirme, kurulum, pano imalatı ve devreye alma hizmetleri vermektedir.
 
2005 yılından bugüne şantiye ve fabrika sahalarında edindiği tecrübeler ile vizyonunu belirlemiştir. Avrupa ve Dünya'nın en kaliteli, prestijli ve yeni teknolojilerini müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler ile sunmakta ve memnuniyetlerini hedeflemektedir.  
 
LotusIQ firması, ülkemizin millileştirme hedeflerine yönelik olarak üretim projelerini TÜBİTAK ve KOSGEB kurullarına sunmuştur. Günümüz ihtiyaçlarına yönelik teknolojik ürünler geliştirmeyi ve üretmeyi hedeflemektedir.
 
LotusIQ Teknoloji A.Ş. Akıllı Bina Otomasyon ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında sektörde pazar lideri olan en kaliteli markaların çözüm ortağıdır. Bölgesinde lider konumda olan firmanın referansları Ankara ve Türkiye’nin en prestijli endüstri, rezidans, villa, ticari ve kamu projeleridir.

Yenilikçi ÇalışmalarAkıllı otomasyon sistemleri teknolojilerinde geliştirilen teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.
Tecrübeli KadroLotus IQ Teknoloji konusunda uzman teknik ekibi ile projelerde sorunsuz kurulumlar sağlamaktadır.
Kaliteli HizmetLotus IQ Teknoloji vermiş olduğu hizmetlerde her zaman daha kalitelisi diyerek işe başlamaktadır.
Akıllı Evler
Akıllı Ev Sistemleri Uzmanı
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ