Vakumlu Taşıma

Vakumlu Taşıma
Vaculex TP hızlı malzeme taşıma için tasarlanmıştır.
 
Vaculex TP, Kutu Taşıyıcı Terminalleri, Dağıtım Merkezleri ve Havalimanlarında malzemelerin hızlı bir şekilde taşınması için özel olarak tasarlanmış bir vakum kaldırıcıdır. 
 
Son derece çok yönlü
Vaculex TP son derece çok yönlüdür ve boyut, şekil ve ağırlıkta çok çeşitli ürünleri kaldırabilir. Vaculex, malzemeleri herhangi bir yönden kavrar ve kaldırır, istediğiniz yere yerleştirmek için ya vakum tüpünü ya da malzemeyi (360º) kolayca döndürebilirsiniz.
Vaculex TP, Personel yaralanmalarını azaltır
Personellerdeki ağrı ve zorlanma yaralanmalarına neden olacak iş kazaları ve meslek hastalıklarını engeller. Vaculex TP kullanıcı dostudur ve çalışmak için minimum eğitim gerektirir. Çok kolay yönetilir. Çalışma hızı ve üretkenliği korunur ve birçok durumda arttırılır, ki bu genellikle bir kaldırma yardımcısı ekipman kullanıldığında tam tersidir.
Vaculex TP birçok aksesuarla birçok konfigürasyonda mevcuttur
 
Vaculex TP birçok görev için yapılandırılabilir. Düşük tavan yüksekliği olan bölgelerde kaldırıcıyı tam olarak kullanabilmeyi sağlayan Vaculex patentli düşük yüksekliklerde çalışan teknolojisi ile çözüm sunabilmektedir. 
 
Vaculex TP, Paslanmaz Çelik versiyonlarında mevcuttur; Enerji tasarruf sistemimiz ATOP, uzaktan kumandalar, farklı emme ayakları, park pozisyonları ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak diğer seçenekler ile donatılabilir.
 
Vaculex TP, 40 kg'a kadar olan malzemelerin çok hızlı taşınması için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda 65 kg'a kadar malzemelerin kaldırılması için versiyonlarda mevcuttur.
 
Vaculex TP'nin tipik müşterisi kimdir?
 
Bu segmentteki müşteriler, kutu taşıyıcı terminalleri, havaalanları, dağıtım merkezleri, nakliye, depolar, posta siparişi, hava kargo ve sık ve hızlı kaldırmanın yapıldığı, tek elle kumanda etmek isteyen diğer işletmelerdir.

Daha Fazla Bilgi

Vakumlu Taşıma
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ