Birincil Ambalajlama

Birincil Ambalajlama
İLAÇ VE MEDİKAL ENDÜSTRİSİNDE BİRİNCİL AMBALAJLAMA
 
İlaç endüstrisinde, doğru kaba doğru miktarda katı ya da sıvı ürünün doldurulması kritik önem taşır. Prosesler otomasyon dahilinde yüksek hızlarda gerçekleştirilir.
 
Şişe dolum makinaları, tablet dağıtıcılar, nem çekici özelliği olan malzeme dağıtma makinaları, blister ambalaj makinaları ve diğer birimlerin dozaj paketleme ekipmanlarında kullanılan Banner sensörleri, bir dizi zorlu uygulamayı başarıyla çözer.

Ürünlerimiz,  dolum istasyonlarında şişe pozisyonunu doğrulamak, ilaçların dağıtımını ve hazne seviyelerini izlemek için kullanılabilirler.

Vision sistemleri, blister paketlerinin tamamen ve doğru şekilde doldurulduğunu kontrol eder, kapların düzgün kapatılmasını sağlamak için kapak konumunu ve yüksekliğinin denetimini yapar

Şeffaf cisim algılama sensörleri, sıvı dozajlı sıvı ürünleri paketlemek için kullanılan şeffaf cam veya plastik şişeleri, küçük şişeleri, şırıngaları ve ampulleri kararlı bir şekilde algılar. Benzersiz sıvı algılama sensörlerimiz de dolum seviyesini kontrol ederek ürünlerin olması gerekenden az ya da çok doldurulmamasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Birincil Ambalajlama
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ