Genel Amaçlı Panel İndikatörler

Genel Amaçlı Panel İndikatörler
Genel Amaçlı Panel İndikatörler
 
Zorluk
 
Tek bir panel üzerinde birkaç ayara sahip olan bu parlak ve yüksek görünürlük özelliğine sahip indikatörler, makinaların hangi aşamalarda olduğunu açıkça göstererek, fabrika üretim alanında oluşabilecek hatalı iletişimin önüne geçer. Doğru etiketler ve değişik renklerle birlikte kullanıldığında, operatörler için süreçleri daha verimli hale getirilebilir.
 
Çözüm
 
S18L Serisi genel amaçlı indikatörler, panellerde kullanılmak açısından idealdir. Yoğun ışıkları ve parlak indikasyonları sayesinde döngü etkinliği ve duraksaması, hatalar dahil farklı makina durumlarını fabrika üretim alanındaki işçilere kolayca iletebilirler. 
 
Yeşil, kırmızı, mavi, beyaz, turuncu, turkuaz, mor, gök mavisi ve eflatun dahil üç adede kadar bağımsız renge sahip olabilir. Bu özelliği sayesinde, müşterilerin fabrika üretim alanında özelleştirilmiş panel çözümleri ve indikasyon sistemleri oluşturmasına imkan tanır. Çalışanlar da oldukça parlak olan LED indikatörler ile üretim aşamalarını kolayca görebilirler.
 
S18L Serisi indikatörler karışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Çalışmadığı zamanlarda yarı saydam yüzü gri renkte görünür, gün ışığının yansıdığı bölgelerde bu özellik çok önemlidir. Genel amaçlı panel indikatörleri aynı zamanda doğrudan makinelerin üzerine yerleştirilerek tek başlarına da kullanılabilirler. IP69K koruma sınıfına sahip bu panel indikatörleri zorlu ortam şartlarına ve yüksek basınçlı yıkamalara karşı dayanıklıdır; bu nedenle pek çok farklı ortamda kullanılabilirler.

Daha Fazla Bilgi

Genel Amaçlı Panel İndikatörler
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ