Sıcaklık ve Nem İzleme

Sıcaklık ve Nem İzleme
Sera İçerisinde Sıcaklık ve Nem İzleme
 
Zorluk
 
Bir serada optimum performansın ve bitki büyümesinin sağlanması için, sera ortamının belirli sıcaklık ve nem seviyelerinde tutulması gerekir.
 
Çözüm
 
Dahili bataryaya sahip olan SureCross FlexPower™ Nodu sıcaklık ve nem sensörüne doğrudan bağlandığında, kablo veya kablo kanallarına gerek kalmadan bu ölçümleri sağlayabilir. Bu sayede birden fazla sensör konumundan verileri manuel olarak toplamaya gerek kalmaz. IP67 koruma sınıfına ve çeşitli filtre seçeneklerine sahip olması sayesinde bu ürün, bir serada karşılaşılan geniş sıcaklık ve nem aralıklarına uygundur.
 
Burada kablosuz ağ master cihazı olarak DXM100 Kablosuz Gateway, belirli olayların zamanlamasını programlamak, sıcaklık ve nem verilerinin günlüğünü tutmak ve durum mesajlarını e-postayla göndermek için kullanılabilir.
 
Sıcaklık veya nem ölçümleri olması gereken seviyelerin dışında olduğunda, DXM100 belirlenen e-posta adres listesine uyarı gönderebilir, bir alarm sistemini etkinleştirebilir veya sera ortamını istenen koşullara geri döndürmek için çevresel kontrol cihazlarının çalışmasını tetikleyebilir.

Daha Fazla Bilgi

Sıcaklık ve Nem İzleme
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ