Parlak Ortam Işığında Görünür İndikasyon

Parlak Ortam Işığında Görünür İndikasyon
Parlak Ortam Işığında Görünür İndikasyon
 
Zorluk
 
Bir çok fabrikada, üretim alanındaki operatörleri veya yöneticileri uyarmak için farklı panolarda veya çalışma istasyonlarında durum indikatörleri kullanılır. Diğer taraftan, gün boyunca içeri daha fazla doğal ışık girmesini sağlamak için yapılan büyük pencereler fabrikalarda giderek yaygınlaşmaktadır.
 
Fabrika ortamında doğal gün ışığının aşırı parlaklığı operatörler ve diğer işçiler için faydalı olsa da, bu ışık aynı zamanda üretim alanındaki belirli indikatörlerin görünürlüğünü engeller; bu indikasyonlar devam eden üretim süreçleri için oldukça önemlidir. Ortam ışığının yüksek olduğu yerlerde, oldukça parlak, yüksek seviyede görünür indikasyon sağlanması oldukça önemlidir.
 
Çözüm
 
Parlak ve uzun ömürlü LED indikatör ışıkları sayesinde pano arkasında pencere bulunsa dahi gün boyunca yüksek seviyede görünür indikasyon sağlanır. Banner’ın EZ-LIGHT K50 Gün ışığında görünür ışığı, pek çok uygulamada durum indikasyonu belitmek için mükemmeldir. Çünkü gün ışığında görünür ışık, uzun ömürlü, enerji verimliliği sağlayan LED'lerle oldukça dayanıklıdır ve her koşulda yüksek seviyede görünür indikasyon sunar.
 
EZ-LIGHT K50 Gün ışığında görünür ışık aynı zamanda sis ve duman içinden de görülebilir; bu özelliği sayesinde farklı fabrika uygulamalarında da kullanılabilir. EZ-LIGHT K50 Gün ışığında görünür ışık yüksek seviyede uzaktan görülebilir olduğu için fabrika üretim alanlarında ve katlı otoparklarda kullanılabilir. Çeşitli LED renklerinde perimetre ve perimetre plus ile üstten görünümlü modelleri mevcuttur.

Daha Fazla Bilgi

Parlak Ortam Işığında Görünür İndikasyon
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ