Konveyör Aydınlatması LED Aydınlatma

Konveyör Aydınlatması LED Aydınlatma
Konveyör Aydınlatması İçin Yüksek Kalitede LED Aydınlatma
 
Uygulama: Otomasyon Uygulamaları için aydınlatma
 
Zorluk: Büyük alanlar için birden çok ışık gerekir
 
Çözüm: WLB32 Endüstriyel LED Aydınlatma
 
Avantajlar: Işıklar kaskadlanarak, tüm üretim alanı boyunca homojen ışık yayılması sağlanabilir
 
Üretim alanı için yüksek yoğunluklu, çok parlak bir aydınlatma çözümü bulmak zor olabilir. Bir konveyör üzerindeki alanları aydınlatmak için birden çok ışık ve ışıkları birbirine bağlamak için basit bir montaj çözümü gerekir.
 
Açıklama
Banner’ın WLB32 ürünü, klipsli, manyetik ya da açılı braket seçenekleri ile kolay montaj yapılabilen bir endüstriyel LED aydınlatmasıdır Üretim hattı aydınlatma ihtiyaçlarına göre LED ışıklar kolaylıkla kaskadlanabilir.
 
Banner’ın LED ışıkları, geleneksel floresan ışıkların yerini alan ideal bir aydınlatma çözümüdür. LED aydınlatma yönelimli bir etkiye sahiptir; bu da otomasyonda ışığın daha verimli kullanılmasını sağlar. Beyaz floresanlar ışığı 360° dağıtırken, LED ışık çubuğunun ışın açısı 120°'dir, bu sayede tam olarak istenilen alan aydınlatılır. LED ışıklar aynı zamanda değiştirme, onarım ve genel enerji maliyetlerini azaltır.
 
Banner gelişmiş LED aydınlatma teknolojisine sahip endüstriyel otomasyon çözümlerinde dünya çapında bir liderdir. Banner’ın yüksek kaliteli endüstriyel LED aydınlatması, sağlam metal gövdesi ve kırılmaz camı ile endüstriyel ortamlar için son derece uygundur.

Daha Fazla Bilgi

Konveyör Aydınlatması LED Aydınlatma
0 850 303 50 05
LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK
Copyright @ 2019 Lotus IQ